csoportunk

Csoport filozófia:

Óvodánk egy vegyes életkorú csoporttal rendelkezik. A községen belül jelenleg 17 gyermek veszi igénybe az óvodai ellátást. A változatos tevékenységek mellett törekszünk a közösségi életben való részvételre a falu határain belül. Fenntartónk és a Művelődési Ház által szervezett programokon az óvoda rendszeresen képviselteti magát. Fontosnak tartjuk a szülőkkel való kapcsolattartást, a szülői értekezletek mellett, lehetőség nyílik bármikor fogadó órára,szülői klubokat szervezünk az őket foglalkoztató nevelési témákban. Udvarunk szépítése és modernizálása nagy cél a szemünk előtt, amíg ezen dolgozunk sokat sétálunk a minket körülvevő szép környezetben, így segítjük, hogy gyermekeink megismerjék az óvoda tágabb környezetét. Fontosnak tartjuk az ünnepkörök családias feldolgozását, így főbb ünnepeinket családi délutánokkal is tarkítjuk.